Predstavujeme Vám náš obchodík pre deti v Bratislave – Dúbravke.

Milí zákazníci,

Pozývame Vás navštíviť našu predajňu detskej obuvi a oblečenia pre deti v Bratislave. Príďte s deťmi navštíviť netradičný obchodík, kde sa vaše ratolesti zabavia v našom kútiku, zatiaľ čo Vy môžete objaviť našu pestrú ponuku tovaru.

Priestor si u nás našli najmä kvalitné topánočky rôznych značiek ako napríklad DDstep, Protetika, Superfit, Geox, Bundgaard a ďalšie. Postupne do ponuky pridávame ďalšiu a ďalšiu značkovú obuv aby sme obuli každý typ nožičiek. V ponuke máme ako Barefoot tak aj ortopedickú obuv, ktorú nájdete aj na našom e-shope. Pripravili sme pre Vás výhodné outletové značky, ale aj dizajnové kúsky zo slovenskej tvorby, ktoré si zamilujete. Detský outlet ponúka kúsky v obmedzených počtoch, príďte si uchmatnúť ten Váš.

Milujeme Hand Made a radi podporíme predaj originálnych kúskov prostredníctvom komisionálneho predaja. Práve preto u nás nájdete stále nové a nové možnosti ako spestriť šatník nielen vašich detičiek. Veríme, že v našom sortimente nájdete originálne darčeky, ktorými potešíte a prekvapíte svojich blízkych. Využite naše poradenstvo a užite si pohodovú atmosféru v našom obchodíku, kam sa budú tešiť aj vaše detičky.

Osobne nás môžete navštíviť v kamennom obchode, ktorý sa nachádza v Dúbravke ( Polianky 7/E – Čerešne ). Tešíme sa na vašu návštevu 🙂

Tím Bombini